Contactinformatie

Locatie

Kwekerijweg 3
7213 AX Gorssel

E-mail

Algemeen algemeen@scoutingkompasnaald.nl
Verhuur verhuur@scoutingkompasnaald.nl
Welpen welpen@scoutingkompasnaald.nl
Scouts scouts@scoutingkompasnaald.nl
Explorers explorers@scoutingkompasnaald.nl
Roverscouts roverscouts@scoutingkompasnaald.nl
Bestuur bestuur@scoutingkompasnaald.nl

Maatschappelijke stage

Zit je op de middelbare school en moet je een maatschappelijke stage lopen? Dan kun je bij ons terecht! De opkomsten die je mee draait op zaterdag duren 2 uur. En ook kun je meehelpen met het voorbereiden van opkomsten of grote activiteiten. Zo leer je plannen, organiseren en leidinggeven en kun je al je creativiteit kwijt! Enthousiast? Neem dan contact op met algemeen@scoutingkompasnaald.nl.